Toplantı Odası Kullanım Paketleri

Toplantı Paketi

Ramada Istanbul Asia toplantı paketi ile, toplantılarınızın kusursuz ve başarılı gerçekleşmesi için profesyonel, misafir memnuniyeti odaklı, enerjik ekibi ile üç adet toplantı salonunda hizmet vermektedir.

Avrupa ile Asya kıtalarının birbirine bağlandığı Altunizade’de  yer alan Ramada Istanbul Asia, verimli ve prestijli toplantılara ev sahipliği yapıyor.

Toplantı Paketi nde ileri teknoloji işitsel ve görsel sistemlerle donatılmış salonlarımızda, siz işinizle ilgilenip başarıya doğru yol alırken, biz de sizin verimliliğinizi en yüksek noktaya çıkarmak için tüm ihtiyaçlarınızı gözetiyoruz

10 ve üzeri toplantı organizasyonunuzu Ramada Istanbul Asia Luxury Hotel’de gerçekleştirin, ayrıcalıklardan yararlanın.

Tam gün  paketimizde salon kullanımının yanı sıra yüksek hızlı internet, ses sistemi, mikrofon, flipchart, barkovizyon ve perde gibi ekipmanlar ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kez çay, kahve, tatlı ve tuzlu ikramların sunulduğu kahve molasının keyfini çıkaracaksınız.

Bir adet kahve molasının dahil olduğu yarım gün <strong>toplantı paketi</strong>miz ise 09.00 – 13.00 veya 13.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Comment