Ramada İstanbul Asia Müşterilerine Antalya’da İndirim

March 15, 2017 By ramada Comments Off

Ramada İstanbul Asia Müşterilerine Antalya’da İndirim

Uran Holding bünyesinde hizmet veren Grand Prestige Hotel & Spa’da tatilinizi unutulmaz kılabilir, yılın yorgunluğunu denizin,havuzların, plajın, spa merkezinin ve profesyonel ekibimizin hazırladığı leziz Dünya mutfağı lezzetlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.grandprestige.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Grand Prestige Hotel & Spa – Side, bir Uran Holding A.Ş. Kuruluşu olan, Uran Turizm Yatırımları ve İşletmeleri A.Ş. nin bir yatırımıdır. 1990 Yılında hizmete açılan ve her yıl çeşitli yenilemelerden geçirilen otel, 342 oda ve 732 yatak kapasiteli, beş yıldızlı tatil oteli olarak hizmet vermektedir.

Geniş bir bahçe içinde yer alan tek binadan oluşan çekici bir mimariye sahiptir. Toplam alanı 40.000 m2 olup, 30.000 m2 lik geniş bir bahçeye sahiptir.

Grand Prestige Hotel & Spa – Side, Antalya Akdeniz sahil şeridinde, antik şehir Side’ye 7 Km uzaklıkta olup Toros Dağlarının gölgesinde, yeşillikler içinde Titreyengöl ve Sorgun turizm merkezinde yer alır.

Rivayete göre, Titreyengöl’ün kenarında, kuşları besleyen yaşlı bir balıkçı oturmaktaymış. Kuşlar yaşlı balıkçıyı gölün kenarında gördüklerinde kanatlarını çırparak ona doğru gelirmiş. Bir gün  gölde avlanan avcılar su üstündeki ördekleri vururken, yaşlı balıkçı avcıların üzerine yürümüş ve onları avlanmaktan vazgeçirmeye çalışmış. Avcılar yaşlı adamı itmiş ve su üstündeki vurdukları ördekleri almaya başlamışlar. Bu sırada diğer ördekler hep birlikte havalanarak kanatlarıyla bir hortum oluşturup avcıları kaçırmışlar. Bu olaydan sonra göl hep titremeye başlamış ve yöre halkı, bu titremeye, kuşlar yaşlı balıkçı ağlıyorlar yorumunu yapmışlar.