Altunizade Ramada Hotel

Altunizade Ramada Hotel en yüksek standartlarda donatılmış toplam 80 dahilinde 10 bahçe odası ile konuklarına seçkin bir köşkte konaklama deneyimini yaşatmaktadır. Klasik Türk köşklerinin mimarisinden esinlenerek modern bir bakış açısıyla bütünleşen eşsiz ve uyumlu bir yapı oluşturmak amacıyla inşa edilen Altunizade Ramada Hotel, Türk ressamların eserleriyle donatılmış ve kendi içinde bir sanat galerisine dönüşen dünya klasmanında bir hotel olarak konumlanmıştır.

Altunizade Ramada Hotel Özellikleri

Altunizade Ramada Hotel, İstanbul’un Asya yakasında yeni kurulan iş dünyasının tam kalbinde yer almaktadır. Altunizade Ramada Hotel, şehir merkezine ve seçkin AVM’lere birkaç dakika uzakta olup aktif gezginlere rahat ve konforlu bir konaklama sağlayabilmektedir. Altunizade Ramada Hotel’de Superior Mansion, Deluxe Mansion, Executive Mansion, Garden Mansion ve Garden Deluxe Mansion oda tipleri mevcut olup her biri sizin konforunuz için dizayn edilmiştir. Garden Mansion ve Garden Deluxe Mansion odalarımızda eşsiz manzaralı 15-35 m2 özel ters bahçeleri bulunmaktadır. Altunizade Ramada Hotel’de tüm odalar 6 yaşına kadar olan çocuklar için ücretsiz olup, 7-12 yaş arası çocuklar için %50 indirim ve 13 yaş üzeri herkes için normal oda fiyatı uygulanmaktadır. Altunizade Ramada Hotel’de misafirler, masaj paketlerini %10 indirimli satın alabilirler. Altunizade Ramada Hotel odalarında iki yetişkin konaklayabilir. Talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında Garden Odalarımıza üçüncü bir misafir için ilave yatak konulabilir. Altunizade Ramada Hotel’de bulunan 110 m2‘lik fitness bölümü, tam donanımlı fitness ekipmanları hem sizi zinde tutar, hem de formunuzu korumanıza yardımcı olur. Altunizade Ramada Hotel’de 450 m2 alana kurulu, Covid-19 önlemlerine tam olarak uyulan SPA’da bulunan; geleneksel Türk Hamamı , Buhar Odası, Sauna, 12 m2’lik jakuziyle yorgunluğunuzu atıp, eğitimli personelin -Covid-19 önlemlerine uygun önlemler ışığında- uygulayacağı rahatlatıcı masaj ve terapiler eşliğinde bir sonraki güne zinde ve yenilenmiş olarak başlayabilirsiniz.

Altunizade Ramada Hotel’in Tercih Sebepleri

Altunizade Ramada Hotel, Boğaziçi Köprüsü’ne yakınlığıyla siz misafirlerimizin yeni yerler keşfetmesi için ideal bir noktada konumlanmış bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerine tarihi mekanlara ve Avrupa Yakası’na yakın, merkezi bir konumda yer alan Altunizade Ramada Hotel, konumunu kaliteli zamanlara dönüştürmek isteyen misafirlerimizin tercihi oluyor.

Altunizade Ramada Hotel ‘de esnek, teknolojik toplantı salonları, ekipmanları ve ekibiyle hizmet ve kaliteyi sürekli yüksek seviyede sunmaktadır. Altunizade Ramada Hotel toplantı salonlarında yüksek hızlı internet (Wi-Fi), bireysel kontrollü klima, mikrofon, TV, video, VCR, DVD oynatıcı, projeksiyon, tepegöz-slayt, yazı tahtası, flip chart, yazı kalemleri ve kürsü, simültane tercüme sistemi (isteğe bağlı) bulunmaktadır. Altunizade Ramada Hotel’de toplantı ve balo salonları Türk ressamlarının isimleri ile adlandırılmıştır. Altunizade Ramada Hotel’de kültür ve sanat merkezi sponsorluğunda her ay bir sanatçının sergisi Uran Art Lounge’da sanatseverlere sunulmaktadır. Altunizade Ramada Hotel’de Uran Vakfı tarafından 1996 yılından günümüze geleneksel sanat sponsorluğu gerçekleştirilmeye devam etmektedir.

Altunizade Ramada Hotel ve Covid-19

Uzun bir süredir Covid-19’un negatif etkileriyle mücadele ediyoruz. Gelin sizlerin içini biraz rahatlatalım ve Altunizade Ramada Hotel’de alınan Covid-19 tedbirlerinden size bahsedelim.

Altunizade Ramada Hotel’de tüm alanlar akredite bir firma tarafından hidrojen peroksit gümüş bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir ve bu uygulama düzenli olarak devam etmektedir. Altunizade Ramada Hotel’de kat hizmetleri görevlileri odaları özel koruyucu ekipmanları ile temassız temizlemektedir. Altunizade Ramada Hotel’de temizlik sonrasında odalar mühürlenir ve odaya ilk giriş misafir tarafından gerçekleşir. Altunizade Ramada Hotel odalarında temas gerektiren tüm malzemeler tek kullanımlık olarak kullanıma sunulmaktadır ve özel olarak poşetlenmiştir.

Leave a Comment